Feb. 3, 2008 Honor Rolls Part I

ames of some honor-roll students may not be listed due to parents’ privacy concerns.

Arts Academy
at Bella Vista
Third grade
A Honor Roll: Emilio Armijo, Maria Amaro, Yailin Arevalo, Veronica Baiza, Rachael Candelaria, Dalton Fulcher, Trenton Gaither, Emma Godbey, Mariah Griego, Joshua McLauren, Esther Mendoza, Rachel Mendoza, Albert Ortega, T.J. Richardson, Brianna Sena, Isabella Sifuentes, Silvia Velasquez, E.J. Tarango, Athena Wilson.

A/B Honor Roll: Jesse Alvarado, Aubry Childress, Rachael Candelaria, Isaiah Davies, A’Darious Dixon, Daysha Dixon, Trenton Gaither, Jade Gonzalez, Robert Jackson, Aeron Julian, Jewels Olague, Hayley Revell, Peter Romero, Taylor Rothwell, Aileen Simental, Eugene Simental, Silvia Velasquez, Jenise Walters, Sarena Warner.

Fourth grade
A Honor Roll: Jordan Aburto, Emma Beaty, Eric Benton, Tori Cano, Jesus Escudero, Destiny Garcia, James Garvin, Tabitha Gillespie, Joey Gomez, Emazenie Graham, Nathan Gutierrez, Joy Hughes, Ariana Jimenez, Antwan Johnson, Isabel Longoria,
Ryan McKinney, Gabriel Montoya, Quinn Neighoff, Madison Phillips, Christian Ray, Darian Reid, Jessica Rocha, Joelle Strickland, Yulisa Tarango, Yoly Torres, Kyle Trujillo, Sonya Trujillo, Alyssa Villanueva, Jesi Walters, Kaylee Warner, Jerrika Wilson, Chance Wright.
A/B Honor Roll: Thomas Apodaca, Paula Armendariz, Emily Armijo, Jordan Castillo, Vicente Ceniceros, Dameriqa Childress, Aniya Dixon, Britany Favela, Kristal Gomez, Brandi Jasper, Kiana Nathavong, Victor Ramirez, Jessica Reyna, Tamaira Wilson.

Fifth grade
A Honor Roll: Robert Acuna, R.J. Alvarado, Denicia Aragon, Isaiah Callahan, Gabriela Carrasco, Kenny Castillo, Tyler Clark, Marquise Gaither, Levi Grim, Cecilia Honorato, Tiarah Light, Alexis Montano, Adan Martinez, Maria Perez, Deja Robinson, Brit’ney Ross, Andrew Sena, Aimee Saenz, Joseph Salazar, Mackenzie Smith.
A/B Honor Roll: Alisia Amaro, Esperanza Baca, Teddy Bargas, Faith Cano, Jeremy Carver, Mercedez Daniels, Elisa Dixon-Scott, Jon Michael Escarzega, Chante’ Freeman, Lisa Garcia, Megan Godbey, Fabian Gonzales, Sydnee Hunter, Sarita Martinez, Joseph Mondragon, Vidal Morales, Josh Rodriguez, Michael Salgado, Vanessa Segura, Israel Sena, Jesus Uribe, Aracelli Yawakie.

Sixth grade
A Honor Roll: Rachael Brewer, Samantha Cano, Victoria Fox, Isaiah Griego, Kristian Hughes, Briana Jimenez, Erika Killion, Makenzy Pack, Alexis Ray, Kayla Revell, Danielle Shafer, Justus Strickland, Carrie Sharp, Kayela Tarango, Dulce Velasquez, Trent Warner.
A/B Honor Roll: Jordan Jones, Oscar Lopez, Alicia Martinez, Williw McCray, Cyia Ransom, Jasmin Simental, Jonathan Sisco, Joy Tucker, Lakeyia Wilkins.

Barry Elementary
Third grade
A Honor Roll: Bryetta Carter, Desiree Ford, Lance Myers, Crysta Sandoval, Simone Sena, Jaime Smith.
A/B Honor Roll: Fernando Acosta, Mathew Dennis, Deanne Guthrie, Aiesha Hargrove, Tommy Martin, Dakota Meeks, Lena Montoya, Shaun Perry, Gavin Petner, Akari Pleasant, Ranyn Ragains, Katie Roberts, Jakob Stewart, Asia Smith, Makala Thornton, Jade Williams.

Fourth grade
A Honor Roll: Hayley Cross, David Holder, Welsin Lemke, Madisen Mason, Katherine Parker, Halee Prather, Derek Santee, Emily Sienkowski, Sierra Stacy, Armando Tarango.
A/B Honor Roll: Bridgette Lehman, Dustin Miller, Elighio Rodriquez, Jazmin Salvas.

Fifth grade
A Honor Roll: Meghan Adams, Ray Bernatis, LaTaysha Coleman Sierra Grant, Andrew Hernandez, Richard Jarimillo, Skylar LeClear, Makaela Lee, Ariel Lindeman, Colton Martin, D’anna Pleasant, Jourdan Randell, Dalton Roberts, Tasha Stacy, Cody Stratton, Joshua Torres, Tyler Waldrum.
A/B Honor Roll: Logan Aragon, Ashlee Browning, Blake Capati, Montef Hargrove, Nichele Hyman, Madyson Petner, Vicky Pierson Taylor Southwick, Andrew Vannes.

Sixth grade
A Honor Roll: Navarra Benton, Savannah Ellis, Danielle Hawkins, Klya Myers, Alex Smith, Katie Young, Matthew Zahm.
A/B Honor Roll: Kalel Agrilera-Raya, Autumn Harper, Virginia Lopez.

Cameo Elementary
Third grade
A Honor Roll: Ar’eanna King, Daniela Rodriguez.
A/B Honor Roll: Dakota Burkart, Marcelino Caldera, Pricilla Dodge, John Paul Floyd-Bynum, Natalia Guerra, Anthony Logan, Sabrina Lopez, Patrick Lucero, Isaiah Maes, Thomas Marez.

Fourth Grade
A Honor Roll: Daminica Beltran, Unique Crosby, Rajmia Drain, Raeonna Milton, Kaden Nunez, Marisa Romero, Alyssa Telles, Jesus Varela.
A/ B Honor Roll:
Sammantha Alcala, Gabriela Anaya, Eli Cordova, Juan Coronado, Fabiola Diaz, Mark Dodge, Alexis Lopez, Rogelio Maya, Tia Osby, Zaundi Phillips, Diego Romero, Prince Walker.

Fifth Grade
A Honor Roll: Teresa Carey, LeAnna Foust, Miriah Mullen, Estevan Romero.
A/B Honor Roll: Terence Barela, Charlie Castillo, Savannah Cordova, Rodrick Dean, Jonathan Garcia, Josh Garcia, Marcello Garza, Esteban Gonzales, Jaquan Franklin, Edwin McFatridge, Teresa Navarrette, Shannon Oliver, Kimberly Reid, Giovana Rivera, Rigoberto Rodriguez, Juan San Juan, Eduardo Vargas, Justyn Wright.

Sixth Grade
A Honor Roll: Angel Aragon, Tonysha Bell, Samone Betancourt, Brian Carey, Alexandra Carrell, Adrain Chavez, Denae Gallegos, Damien Hoffman, Jade Lopez, Marisol Lopez, Daniel Ortega, Joseph Pedroza, Max Rodriguez, Tyler Romero, Iven San Juan.
A/ B Honor Roll: Jerry Coronado, Chris Garcia, Malaki Garcia, Claudia Gomez, Kyle Logan, Elias Lopez, Bryanna Olivares, Selena Perez, Daniel Rodriguez, Travion Sopila, Alexus Walker.

Choices
Tenth Grade
A Honor Roll: Jeremiah Butler, Dominic D. Carver, Amber Ann C. Garcia, Cynthia D. Garcia, Lisa M. Lucero, Leandra Martinez, Cristian C. Ochoa, Arnold R. Rodriguez, Linda R. Roldan, Paul D. Romero, Anthony R. Rugg.

Eleventh Grade
A Honor Roll: Brittana M. Boyce, Denzel M. Bunce, Andrew S. Colla, Raphael Cordero, Anthony J. Gonzales, Garrett Hicks, Joventino Luna, Phillip R. Robles, Eric O. Rodriguez, Leslie D. Rodriguez, Maricela J. Segna, Esmeralda E. Trejo.

Twelth Grade
A Honor Roll: Mark P. Bussanmas, Issac S. Castellon, Shado D. Duran, Suezette Gallegos, Christopher Garcia, Samantha J. Garcia, Jazman R. Harpold, Estela Hernandez, Reynaldo Hernandez, Chrystal Lopez, Jessica M. Mendoza, Mahalia M. Molett, David Mota, Diana Navarrete, Sherida D. Price, Trynesse T. Robinson, Jamie R. Salazar, Raymundo T. Suniga, Katie D. Talley, Iris Viveros, Eddie J. Ward, Jr.

CHS Freshman Campus
A Honor Roll: Jaden W. Abernathy, Karina A. Abrego, Chautauqua Acy, Michael A. Adams, Felicia E. Aguilar, Rosstin Ahmadian, Deanna L. Akens, Anthony D. Anaya, Zachary B. Anderson, Angelina M. Arbogast, Athena P. Archuleta, Elam Arcos, Liliana Avila,
Raymond L. Beachum, II, Corbin R. Best, Tylar Blossom, Hannah D. Bocox, Bethany Bonner, Hayley J. Booker, Taisha Bosque, Brandon P. Boydstun, Bria S. Bradford, Dalton S. Britt, Taylor Brooks, Jesse Brown, Cacianita G. Bryant, Adam G. Bugg, Tayci S. Burnett, Adam M. Burns, Kenan J. Bussen,
Vanessa E. Cabrera, Christopher J. Carr, Jessica L. Carter, Nathan J. Carter, Juan C. Ceniceros, Alejandra V. Chavez, Andronica C. Chavez, Jennifer N. Chavez, Mandy R. Chavez, Adriana M. Clark, Carlos Cobos, Easton L. Cole, Ashley Colella, Charlena A. Cooper, Levi J. Cordova, Victoria G. Cordova, Deanna L. Coyle, Erick V. Curtis,
Colton R. Dant, Breanna Davis, Dustin R. Davis, Rebecca C. Davis, Nicholas R. De Maio, Chelsea M. Eckert, Patrice H. Edwards, Sierra L. Ellis, Leonardo R. Facio, Patricia J. Farrell, Joseph P. Fasig, Kyle W. Ferguson, Hanna C. Flatow, Abbie Ford, Sarah K. Frost, Joshua R. Fry, Sarah Fulmer,
Ashley N. Gabbey, Monica G. Galaviz, Christina R. Gallegos, Lanee L. Garrett, Carlos A. Garza, Kadie Glen, Morgan P. Gomez, Jaclyn B. Gonzales, Kaylee M. Gonzales, Landyn R. Graham, Tasha N. Grassel, Amberleigh Grizzle, Stephen R. Gutierrez,
Cecilia Harris, Ryan M. Harris, Venson Hayes, Sebastian R. Haynes, Matthew T. Heard, Devin D. Hendren, Caleb E. Herman, Guadalupe Hernandez, Veronica Hernandez, Evin D. Holmon, Kayla J. Hoosier, Michaela M. Hulder, Christopher A. Hunt,
Cheyann J. Ingram, Amanda L. Ivy, Adrian Jimenez, Cesar Jimenez, James T. Johnson, Michael O. Johnson, Erin K. Justice, Jonathan A. Keel, Tyler L. Kelley, Monika A. Kiser, Joann M. Knowlden, Samantha L. Krahn, Kevin R. Krum,
Kiley E. Lambert, Brandon A. Landrus, Joshua L. Lansford, Miles T. Lansford, Derrick R. Lekovich, Amy V. Leyva, Mariah E. Logsdon, Zach Logsdon, Armando Lopez, Jessica Lopez, Jesus E. Lopez, Adrian D. Loya, Zandra K. Lozoya,
Asad Mahdi, Kasondra D. Marez, Rafael J. Marin, Cheyenne A. Martin, Tucker O. Martin, Jason Martinez, Nathon M. Mata, Jamal J. McMullen, Marisa N. Molina, Jessica M. Montoya, Michael R. Mount,
Audrey Navarrete, Lauren Y. Nichols, Melanea Nieto, Robert J. Noble, Christina M. Orr, Kelsi N. Osborn, Raphael E. Pacheco, Anjelica Papageorgiou, Alyssa D. Patterson, Deandra C. Points, Kelsey A. Poulin,
Tory B. Quinn, Stephanie A. Quintana, Andrew E. Quiroz, Joshua J. Ratigan, Brytnee N. Ratledge, Tyler A. Richardson, Juan Rivas, Jr., Amiah S. Robinson, Mariah E. Robinson, Delilah Rodriguez, Tanya R. Romero,
Christopher D. Salazar, Christeena A. Sanchez, Monica Y. Sanchez, Chris D. Sharp, Jill E. Southard, Brandon S. Speice, Brice J. Stacy, Cameron T. Stewart, Melody N. Stine, Megan L. Sundquist, Robert C. Sutherland, Jared A. Swenson,
Jerry L. Tapia, Kayla C. Teel, Debra I. Thompson, Michelle V. Tijerina, Brandon Tinder, Emilee G. Tipton, James M. Townsend, Emilio B. Trujillo, Jeremy K. Urban, De’nichia A. Varnado, Michael C. Villa,
James L. Walker, Chelsea Wallace, Stephanie Wathen, Megan R. Welsh, Madeline R. Whitmore, Joshua D. Wickham, Zachery T. Widener, Jeffrey S. Williams, Zachary L. Worm, Kyle M. Wornell, Bryan R. Wygant, Kelsey E. Young,

Clovis High School
Tenth Grade
A Honor Roll: Aadam M. Anaya, Jerome M. Anaya, Georgina R. Armstrong, Kristian C. Arrington, Victoria E. Bailey, Martina R. Barela, Kaylee R. Barron, Saibree M. Beltran, Michelle Blanco, Alexander R. Blazek, Celina M. Boyce, Antiesha C. Brown, Tanner E. Bryant,
Franchesca Cabrera, Sheila N. Candelaria, Terry L. Carby, Chelsey D. Carter, Juan A. Ceniceros, Martha B. Chace, Anica M. Chairez, Katharine E. Chalker, Ashley C. Chavez, Christopher G. Chavez, Alexa N. Clayton, Jennifer L. Clouser, Eric A. Collings, Stephanie A. Cook, Jacklyn M. Cordaro, Lauren C. Cowman, Austin J. Cox,
Rebecca A. Dalton, Courtney N. Dawkins, Ashlynne M. Delamater, Tara M. Dewitt, Sarah Dobson, Megan G. Donovan, Ian M. Downs, Vladimir A. Draper,
Matthew I. Encinias, Stephen M. Encinias, Carissa C. Engel, Celeste Flores, Shannon M. Gallegos, Breana K. Garcia, Zachary S. Garcia, Ryan L. Garrett, Portia S. Gibbons, Kelsey Glen, Charles V. Goodrich, Laina M. Green, Charles W. Greene, Ean J. Guthals,
Veronica M. Hernandez, Victoria L. Hernandez, Sarah A. Hickey, Rebecka L. Hinds, Jeremy R. House, Tori D. Isbell, Kelsey S. Jackson, Virgilio V. Jamotillo, Kaylie S. Kemp, Arjun Lamba, Jennifer M. Landry, Matthew W. Lolley, Jordyn N. Lott,
Cynthia J. Madrid, Alexandria J. Malone, Aaron J. Marquis, Lisa M. Martinez, Sarah A. Mccormick, Sara L. Mcleod, Anais E. Medina, Sydney A. Mewes, Tara A. Millero, Dahlia M. Moore, Chance M. Morrison,
Christopher R. Nuckols, Jessica O’Connell, Annette Olivas, Kyle J. Olson, Justen C. Page, Courtney Q. Payton, Alejandro Quintana, Alice M. Ravan, Elisabeth M. Rebman, Benjamin C. Reed, Killian J. Richards, Gerardo Rivera, Madison D. Robbins, Amanda R. Romero, Nicole Z. Romero, Andrew Ross, Tell M. Runyan,
Chrystal A. Sanchez, Stephanie E. Sanchez, Ryan D. Sanders, Cesario C. Sandoval, John C. Sandoval, Timothy T. Short, Landyn K. Snipes, Kayla M. Songer, Mariah Sparks, Sarah R. Spurgeon, Taylor M. Stoddard,
Kenia J. Telumbre, David Thompson, Jared L. Tidenberg, Clarita T. Torres, Tad M. Treft, Heather J. Trujillo, Michael R. Trujillo, Logan G. Turnbow, Holly R. Tyler,
Danielle C. Valdez, Gerben Van Der Ploeg, Gabriela N. Velez, Delaney C. Ware, Cameron M. Waters, Ryan W. Waters, Blake G. Wiley, Brook D. Wiley, Joe Wilson, Jared W. Womack, Sara K. Wright, Kaitlynn N. Yung, Seth Zarate.

Eleventh Grade
A Honor Roll: Nicole D. Anaya, Aarti K. Attreya, Meagan Baglien, Janie K. Balch, Natasha S. Beachum, Ethan C. Beaulieu, Bryant C. Billett, Colton L. Brewer, Savanna J. Bridgwater, Maria C. Briseno, Kimberly A. Brozo, Pheobe A. Bruening, Callie A. Bunce,
Brian A. Campbell, Jeanne Chen, Rebecca M. Clark, Alexa B. Creed, Chelsea M. Dant, Desirae L. Diaz, Taylor M. Dickson, Rosa M. Dodge, Lise Dormetus, Steven L. Dornak, Jr., Lane T. Drake, Patrick J. Duffield, Morgan N. Duval,
Kyle A. Elliott, Julia R. Estes, Michael S. Evarts, Brandon K. Fields, Lainey M. Flatow, Tyler J. Fontenot, Jonathan S. Frey, Brandon Gilliard, Zachary D. Gillooly, Gabrielle R. Griego, Holly O. Grooms,
Kyle E. Hammond, Brody E. Hawes, Elaina Hita, Meghan D. Howard, Jadee B. Isler, Brittany N. Johnson, Shannon M. Krohn, Justin L. Kyle, Emilio J. Loera, Amanda K. Logsdon,
Joshua A. Martin, Breane M. Martinez, Scott P. Mcmath, Aliadrian Mendoza, Stefan A. Mills, Isaias Miranda, Clayton D. Montague, Jenelle S. Muncy, Osvaldo Munoz, Jessica A. Noble, Leonardo R. Olivas, Isabella A. Pacheco, Vipul D. Patel, Phouvanh D. Phathaphone, Janeesha R. Pleasant,
Kolby S. Rains, Alejandro Rascon, Raul M. Rodriguez, Gabrealle M. Romero, Nakesha Ross, Ashley M. Runquist, Angela M. Saenz, Jovelyn D. Salazar, Amanda R. Sandoval, Joanne M. Sapudar, Steven Schaap, Cody S. Scroggins, Timothy R. Sena, Abigail C. Simpson, Adam L. Sims, Kaleigh A. Singer, Victor C. Smith, Omar N. Sosa, Samuel D. Spurgeon, Brooke K. Switzer,
Alexis L. Tenorio, Nicholas A. Thompson, Anthony M. Torres, Robert Turner, Margie L. Walker, Austin C. Wall, Kailey Ward, Monte L. Ward, Caitlin M. Waters, Gregory M. Wells, Shane M. Werner, Alicia Whittington, Leia K. Willis, Cerra Yohner.

Twelth Grade
A Honor Roll: Michael Acosta, Danielle I. Adams, Tyler L. Albracht, Brandie Allen, Jesus O. Anchondo, Jade M. Armijo, Emily C. Aulson,
Robert A. Barela, Destinie B. Baxley, Kanisha L. Beachum, Tyler Berry, Sean T. Blossom, Amy D. Bocox, Christopher M. Boyce, Aaron D. Boydstun, Kayla B. Breedlove, Kelsey E. Britt, Quentin L. Bryant, John A. Burns,
Jack O. Carpenter, Dominique D. Chairez, Lauren Chase, Anny Chen, Mark D. Childers, Stephanie Clouser, Jose A. Cordova, Ryan T. Cordova, Landon S. Dalley,
Isaac T. Edwards, Celsey J. Eldridge, Janea B. Eshleman, Andrew R. Estes, Evan W. Ferguson, Justin K. Fickling, Jefry A. Firestone, Justin Frazier,
Alexandro S. Garcia, Mehgan L. Garner, Casey L. Garza, Kristian V. Garza, Andrew Gilliard, Alyssa D. Glaze, Cassandra J. Goodrich, Jessica Gordon, James A. Graham, Kayla S. Grano, Christopher M. Grassel, Glenn Gumbrecht,
Brooke B. Hankins, Kelli L. Helm, Bryce E. Hill, Callie J. Hill, Pierre Hill, Christina C. Hopkins, John E. Howard, Jr., Bryan A. Howell, Jaden T. Isler,
Amanda J. James, Bernice Jauregui, Katelyn J. Jeffs, Joel Jimenez, Summer J. Jones, Dharshyani Kesavan, Kylie T. Kilmer, Joanna M. King, Brian J. Landry, Jr., Yuridia Leyva, Arthuro V. Lopez, Courtney K. Lopez, Nickolas Lopez, Kimberly M. Lumsden,
Cynthia Madrid, Ramiro Marquez, Haleigh K. Marshall, Mikah Martin, Heather R. Martin-Manson, Daniel C. Martinez, Orlando J. Martinez, Shane C. Massey, Allissa B. May, Justin J. Mayes, Adrian Mayfield, Katy J. McCasland, Lauren R. McDaniel, Jessica M. McDowell, Candice J. Miller, Mark E. Miller, Kelci N. Morris, Timothy Mousseau,
David N. Navarro, Michele A. Neff, Chanice Nicholson, Ana I. Olivas, Edith Olivas, Karina Olveda, Virginia L. Pallaschke, Tabitha R. Penry, Derrick Phillips,
Samantha M. Ramos, Brynndyn G. Ratledge, Alexis M. Richards, Rayann R. Robinson, Rhnae A. Robinson, Sarah Saiz, Sunnie R. Sartin, Kseniya V. Shakotko, Kirsten G. Sharp, Ricardo V. Silva, Queenita T. Slater, Brittany A. Smith, Kristi Smith, Vincent M. Soule, Ashley R. Southard, Christopher A. Spears, Timothy A. Stewart, Layne T. Strebeck, Sarah G. Stujenske,
Stephanie A. Taylor, Deandra M. Teakell, Adrian R. Telles, Ashley M. Thackrah, William A. Tipton, Jonathan H. Torres, Stephanie Turner, Jose L. Urioste, Barbara C. Vidal, Miles C. Ware, Jonathan Waters, Cory A. Young, Bionca M. Zamora.

Highland Elementary
Third grade
A Honor Roll: Nicholas Arington, Kara Craig, Mya Culiver, Isaac Gutierrez, Adrian Honorato, Taylor Hutchison, Morgan Jeffcoat, Diego Luna-Garcia, Mateo Madrid, Sidney McDaniel, Jordan Mount, Kira Olguin, Deserae Painter, Erika Perales, Desarea Redden, Jessica Sanchez, Roper Stacy, Jacob Thomson.
A/B Honor Roll: Emily Chancey, Tyrell Clewis, Triana Curtis, Alex Garcia, Destiny Gauna, Krystian Lopez, Michael Lynch, Masen Mendoza, Rebecca Montoya, Marcus Palma, Gaige Ramirez, Myrna Ramos, Joy Richard, Joshua Rojas, Sarah Jo Samora, Sabrina Shaw, John Smart, Marin Smith, Alex Trujillo, Raelynn Visser, Kyndra Wade.

Fourth grade
A Honor Roll: Breanna Baeza, Emily Gonzales, Alexandra Maestas, Danielle Noack, Robin Phillips, Gabriel Sena, Taylor Thompson.
A/B Honor Roll: Nikolaus Bonney, Marybel Chavez, Louisa Garcia, Liam Ilg, Colton Ingram, Lily Jara, Nathaniel Martinez, Austin McCandless, Daniel Moya, Xzavier Provolt, Skyler Sambrano, Kallie Samora, David Trujillo, Antonio Vigil, Charity Wright.

Fifth grade
A Honor Roll: Ashley Gallagher, Dakota Grummer, Stephanie Gulley, Zach Hays, Sammy Hopkins, Bailey LaLonde, Gabriella Loniewski, Kasia Olguin, Annabelle Robles, Arik Yeager.
A/B Honor Roll: Ashley Barnett, Karlie Bojorquez, Monica Danner, Allyson Dugan, Sarena Garcia, Deamatios Henz, Gabby Johnson, Robert Macias. Mitchell May, Candace Oborny, Valon Smith, Bianca Soto. Alicia Trujillo,

Sixth grade
A Honor Roll: Hannah Borden, Alicia Duran, Santana Garcia, Hanna Langan, Shea Mahan, Micah Morris, Kress Pierce, Jason Sanchez, Zach Tenorio.
A/B Honor Roll: Nicole Chapman, Allissa Clewis, Katelyn Cupp, Dakota Faircloth, Logan Hartman, Garry Howard, Hannah Martinez, Courtney Oborny, Alanis Rodriguez, Taylor Sanders, Bree Stacy, Marisa Trujillo, Matthew Valero.

James Bickley Elementary
Third grade
A Honor Roll: Mercedes Salazar, Spencer Rogers, Ramon Montoya, Cecily Ritter.
A/B Honor Roll: Breanna Devou, Joseph Flores, Alberto Loya, Miguel Lucas-Martinez, Marisabel Marin, Seth McGregor, Wade Merica, Cecil Sammons, Kimberly Sanchez, Sergio Sanchez, Tristen Sweet.

Fourth grade
A Honor Roll: India Cooper, Rachel Martinez, Abby McCarty,
A/B Honor Roll: Kitana Everhardt, Tyler Kendrick, Lindo Mirabal, Aubry Olivas, Karina Perez, Marlowe Wiseman.

Fifth grade
A Honor Roll: Joshua Gomez, Alejandro Perez.
A/B Honor Roll: Miguel Altamirano, Jasmin Cardenas, Helena Cordova, Rynea Spencer Rogers, Ramon Montoya, Cecily Ritter.
A/B Honor Roll: Breanna Devou, Joseph Flores, Alberto Loya, Miguel Lucas-Martinez, Marisabel Marin, Seth McGregor, Wade Merica, Cecil Sammons, Kimberly Sanchez, Sergio Sanchez, Tristen Sweet.

Fourth grade
A Honor Roll: India Cooper, Rachel Martinez, Abby McCarty,
A/B Honor Roll: Kitana Everhardt, Tyler Kendrick, Lindo Mirabal, Aubry Olivas, Karina Perez, Marlowe Wiseman.

Fifth grade
A Honor Roll: Joshua Gomez, Alejandro Perez.
A/B Honor Roll: Miguel Altamirano, Jasmin Cardenas, Helena Cordova, Rynea East, Candice Gibbs, Cristian Gonzalez, Kathryn James, Myrella Lopez, Ronnie Sauceda, Janell Stroud.

Sixth grade
A Honor Roll: Hannah Dillon, Teddy Draper, Arnoldo Loya-Nevarez.
A/B Honor Roll: Kimberly Acosta, Andres Garza, Treyshanna Mathis.